Preview | 17.kolo | Na hřišti Slavie Opava se pokusíme o zázrak!

Preview | 17.kolo | Na hřišti Slavie Opava se pokusíme o zázrak!

02.04.2019

V sobotu nás nečeká nic lehkého. Náš tým se vydá k náročnému zápasu proti Slavii Opava, která se od začátku soutěže pyšnila prvním místem, ovšem toto privilegium jí bylo v minulém kole ukradeno Hlavnicí. Zápas má výkop od 15:30 hodin.

 

SK Slavia Opava se tedy momentálně v tabulce nachází na 2.místě. Během 15 utkání si náš sobotní soupeř připsal 10 výher, 3 remízy a 2 prohry - celkové skóre Slavie činí 39:15. Obě prohry si Minerva překvapivě připsala na domácí půdě,když shodně 1:2 prohrála jak s Vřesinou, tak Stěbořicemi. Dále si doma Slavia připsala 4 výhry a 1 remízu - skóre doma činí 15:7. Nejlepšími střelci týmu jsou Filip Mužík a Lukáš Mařádek - oba si shodně připsali 10 branek.

Dobroslavický tým si minulý týden zlepšil náladu, když v domácím utkání přehrál Březovou výsledkem 3:2. Náš tým poskočil tabulkou o jednu pozici výše a momentálně se nachází na 7.příčce se ziskem 23 bodů. Co se týče venkovních zápasů, nemůžeme se pyšnit zrovna příznivou bilancí. V 8 venkovních střetnutích jsme si připsali pouhé dvě výhry, dále 2 remízy a celkem 4 prohry - skóre činí nelichotivých 16:30.

 

Poslední vzájemné duely

Utkání hrané v srpnu jsme na domácím hřišti prohráli těsným výsledkem 2:3. Celý průběh zápasu měla ovšem Minerva ve své režii, když vedle už 3:0 po brankách Mužíka, Postřimovského a Bartesky. Za náš celek pouze kosmeticky upravovali Chromečka a Marek Novák.

Pokud se poohlídneme ještě dále, za zmínku stojí remíza, kterou jsou takřka přesně před rokem v minulém ročníku vybojovali na hřišti Minervy. Utkání skončilo 1:1, když jsme šli do vedení už v 5.minutě po vlastní brance Matějeky,výsledek jsme ze všech sil bránili až do 76.minuty, kdy za domácí srovnal Postřimovský. 

 

Týmu přejeme povedený zápas!

 

 

Autor: MS